Izložba Crno-bijeli Zagreb u FIAP-ovom centru u Ukrajini

S veseljem vas obavještavamo da će se Fotoklub Zagreb po prvi puta predstaviti Ukrajinskoj publici. Dobili smo poziv od Ukrajinskog udruženja The Carpathian FIAP Exhibition Center, Uzhhorod za organizacijom izložbe našeg Kluba u Zakarpatskom muzeju lokalne povijesti.

Muzej ima mjesečno preko 3.000 posjetitelja, pa će veliki broj ljudi vidjeti našu izložbu. Grad Uzhhorod je u blizini Slovačke granice i nije zahvaćen ratom.

Ova izložba će biti organizirana u FIAP-ovom centru u Ukrajini i promovirana u FIAP-ovom časopisu. Na izložbi ćemo se predstaviti sa 40 printanih fotografija u formatu 30*40cm, sa temom Crno-bijeli Zagreb. Članice umjetničkog savjeta su napravile odabir među dostupnim fotografijama na zadanu temu.

Izložba će biti otvorena od 2.3- 15.3.2023.