Izložba povodom 130 godina Fotokluba Zagreb-8.11.2022.

U utorak, 8. studenoga u 18:30 Fotoklub Zagreb u suradnji sa Školom primijenjene umjetnosti i dizajna (ŠPUD) otvara veliku izložbu fotografija povodom 130 godina Fotokluba Zagreb. Fotografije će biti izložene na panoima ispred MUO/ŠPUD na Trgu Republike Hrvatske.

Na izložbi će se na 20 velikih panoa (1×1,5m) prikazati 65 fotografija recentnih nagrađivanih autora, te 7 fotografija starih majstora iz digitalne Hrvatske foto zbirke Fotokluba Zagreb.  Uz fotografije, na svakom panou su predstavljene kratke zanimljivosti (crtice) o 130 godina dugoj tradiciji Kluba. Pozivamo vas da dođete u što većem broju.

Nakon toga, pozivamo Vas u prostorije Fotokluba Zagreb gdje se u 19:30 otvaraju dvije samostalne izložbe naših članica Mirjane Spajić Buturac i Mary Crnković Pilaš.