Registrirajte se

Vaše ime s velikim početnim slovom i našim znakovima (ako ih sadrži).
Vaše prezime s velikim početnim slovom i našim znakovima.
Naziv koji će te koristiti za prijavu na natjecanja. Ne smije sadržavati naše znakove (čćđšž), i treba biti upisano sa svim malim slovima

Poštovani članovi,

molimo Vas da popunite ovaj obrazac kako biste mogli sudjelovati u budućim natjecanjima.

- Nemojte popunjavati sve velikim slovima (verzalima)!

- U polja ime i prezime upisujte ime posebno i prezime posebno kako je naznačeno, nemojte u polje "ime" upisivati ime i prezime, a zatim polje "prezime" ostaviti prazno.

- E-mail adresa je obavezna, kako bih Vas mogli kontaktirati ako nešto nije u redu sa prijavljenim fotografijama

- Polje "korisničko ime" popunite sa željenim nazivom sa kojim će te se prijavljivati. Za korisničko ime nemojte upotrebljavati velika slova, kao niti naše znakove (šđčćž). Korisničko ime može biti i Vaša e-mail adresa ako želite, samo tada ponovite upis e-mail adrese ponovo u korisničko ime.