Predstavljanje fotografkinje Ive Lulić

Poštovani ,

Pozivamo vas u utorak 09.travnja 2024. godine u 19:30 u Fotoklubu Zagreb  na predstavljanje uspješne fotografkinje Ive Lulić.

Iva Lulić rođena je u Zagrebu 1979. godine, gdje se školovala i diplomirala na Filozofskom fakultetu smjer povijest umjetnosti i etnologija. Fotografsku naobrazbu stekla je na Arhitektonskom fakultetu – Studij dizajna, gdje je slušala i položila trogodišnji izborni kolegij Fotografija i film.

Profesionalno se bavi fotografijom od 2006. godine djelujući kao nezavisna fotografkinja, članica je ULUPUH-a i HZSU-a.

Iva je dosad ostvarila nekoliko autorskih projekata i veliki broj samostalnih izložbi u zemlji i inozemstvu. Nabrojati ćemo samo neke: „Začarana šuma – zaboravljeni svijet mitskih bića Hrvatske“(2021.g.), „Čarobna družba – Vjerovanja u nadnaravna bića u Podravini“( 2013.g.-2016.g.), „Snoviđenje prošlosti“( 2013.g.), “Krk – otok vila“(2013.g.), „Svijet Artusa – Gorski Kotar“(2011.g.), „Čarobno kolo“(2024.g.)….

Iva će nas uvesti u mitski svijet čudesnih bića naše domovine, objasniti nam kako je snimila tako začudne fotografije i ispričati poneku anegdotu sa snimanja.

Radujemo se vašem dolasku,

Hrvoje Mahović