Dodatak osnovnom tečaju fotografije 2.6.2023

Poštovani,

Obavještavamo da organiziramo Produžetak osnovnom tečaju” = 3 x 3 školska sata  petkom u večernjem terminu.

2.6. = Radionica _ SC _ Početak u 19,00 h  (U slučaju loših vremenskih uvjeta, nastava počinje u 19,30 u Foto klubu)

9.6. = Teorijska nastava u Foto klubu _ Početak u 19,30 h

16.6. = Teorijska nastava u Foto klubu _ Početak u 19,30 h

Program:

• Petak – 2.6. – Radionica – Praktičan rad na terenu (Početak u 19,00 h. Sastanak ispred Studentskog centra, Savska 25 – Poželjno je dovesti model(e)…)
  • Petak – 9.6. – Analiza radova s Radionice + Rad sa svjetlomjerom; korekcija/ kompenzacija ekspozicije + kompozicija (odnos model – pozadina)
  • Petak – 16.6. – Rad s AF sustavom; AF Mode; AF Area = Kontrola fokusa / Plitki i duboki fokus + Analiza samostalnih radova polaznika

Napomena: U dogovoru s polaznicima, teorijski dio nastave je moguće prilagoditi interesima grupe…

cijena 47 eura

Ukoliko ste zainteresirani molimo da nam se javite kako bi vidjeli da li imamo dovoljan broj polaznika za organizaciju tečaja!

srdačan pozdrav

Hrvoje Mahović