Ljetni tečaj digitalne fotografije – 5.7.2021.

Početak Osnovnog tečaja digitalne fotografije (pod vodstvom profesora Vladimira Šimunića) planiran je za 5.7.2021, uz dinamiku održavanja ponedjeljkom i četvrtkom od 19:30.

Tečaj traje 6 termina, a svaki termin traje 3 školska sata (tečaj završava 22.7.). Cijena tečaja iznosi 650 kn.

Tečaj će se održavati u novoobnovljenim prostorijama Fotokluba Zagreb, Ilica 29. Predavaonica za tečajeve je dovoljno velika kako bi se održao propisani razmak i zadovoljile epidemiološke mjere.

Ukoliko ste zainteresirani za pohađanje tečaja, molimo da nam to što prije javite na email: fkz@fotoklubzagreb.hr kako bi vidjeli imamo li dovoljan broj polaznika za organizaciju tečaja.

Napominjemo da za tečaj nije nužno posjedovati vlastiti fotoaparat, međutim poželjno je ukoliko ga imate. Na početku tečaja profesor pokazuje razne modele fotoaparata, te daje savjete polaznicima kakav fotoaparat bi zadovoljio njihove potrebe.

Za sva dodatna pitanja, stojimo na raspolaganju.