Fotoklub Zagreb raspisuje fotografski natječaj: ADVENT U ZAGREBU

Pravila natječaja

TEMA IZLOŽBE: Tema natječaja je Advent u Zagrebu. Tema je prilično široka te obuhvaća sve što je povezano s Adventom, od okićenog grada, adventskih kućica, ljudi, turističke ponude u to doba godine, pa sve do nekih detalja. Nije važno kada je fotografija snimljena, ali je važno da je fotkano ili u Zagrebu ili okolici (također je moguće predati fotografije iz Božićne priče u Čazmi, jer je i to jedan dio ‘Zagrebačkog adventa’)

Svaki autor može prijaviti maksimalno 4 fotografije.

SUDIONICI: Pravo sudjelovanja imaju samo članice i članovi Fotokluba.

OSOBINE FOTOGRAFIJA
Prihvaćaju se crno/bijele i fotografije u boji svih vrsta, stilova i procesa snimanja i obrade.

Veličina fotografije: 40 cm duža stranica, 300 dpi. max veličina 5mb

PRIJAVA I SLANJE FOTOGRAFIJA
Svaki autor može sudjelovati s najviše četiri fotografije. Fotografije se dostavljaju u klub
e-mailom: natjecaj@fotoklubzagreb.hr ili osobno na sticku ili CD-u.

Fotografije imenovati na sljedeći način: Ime i prezime autorice_naziv fotografije.
Primjer: Ivana Maric_Cekanje

Obavezno je ispuniti i elektronsku prijavnicu s traženim podacima na linku: http://www.fotoklubzagreb.hr/natjecanje/index.php

KORIŠTENJE FOTOGRAFIJA
Organizator pridržava pravo reprodukcije fotografija u katalogu, tisku ili web stranici, osim u slučaju izričite zabrane autora.

KALENDAR IZLOŽBE:
– prijem radova do: 7.4.2017.

Download datoteke:
Advent u Zagrebu