Prezentacija Kristijana Medaka “Terenski dnevnici entomologa”

Poštovani ,

pozivamo vas u utorak 5.3.2024 u 19:30 na predstavljanje novog člana Kluba Kristijana Medaka koji će nam održati  kraću prezentaciju i predstavljanje svojih fotografija na temu kukci.

Tema i naslov prezentacije: “Terenski dnevnici entomologa”.

Opis prezentacije:  Na prezentaciji ću se predstaviti kao novi član fotokluba, dijeleći svoje početke u fotografiji i kako sam pronašao svoju strast prema ovom umjetničkom izrazu. Gledatelji će imati priliku vidjeti moje makro fotografije insekata, koje otkrivaju fascinantne detalje često nevidljive golim okom, pružajući uvid u njihov intrigantan životni svijet. Kroz svoju fotografiju, nastojim približiti kukce ljudima, nadajući se da će to smanjiti strah i potaknuti veće poštovanje prema ovim divnim životinjama.

srdačan pozdrav

Hrvoje Mahović